נסיכת המעגל

נסיכת המעגל

אם כשתפסע באחת מערי ישראל ולפתע תפגוש מעגל שיח המתנהל מתוך מעגל של כסאות, רצוי ותדע כי שם מתנהל ממש מהלך של קישור האנשים שם אל המערכת המפעילה את היקום… העולם.

נסיכה

מדענים גילו  לפי מחקרים מאוד מאוד מתקדמים, כי כשאדם מתייחס ביחס חם ולבבי אל הזולת- ולא חשוב מיהו זה ממש, ברגעים אלו הוא "משווה צורתו" עם כח המפעיל את המציאות. כח זה המנהל  את המציאות, את הטבע, החוקרים גילו כי הוא אך כח טוב מוחלט.כפי שמלמדים בני ברוך. ומה הקשר ליחסי האנשים ביניהם? הנה, כשאדם בונה קשר עם הזולת בנעימות וחן וחיבה ועוד, הרי כי הוא ממש מתנהל עימו ככח הטבע המנהל את המציאות בצורה מיטיבה בלבד.

אך האם נהיה תמימים ונגיד כי הכל בחיים ממש טוב לכולם? אז הנה סיפור על נסיכה איכותית בת 2 עשורים ומחצה, אשר פסעה בגדות הנהר המתוק והזך ביותר בעולם. צמאה הנסיכה ובקשה ממשרתה הנאמן אנסלו, כי ירכן מעט ויעמיד בפניה מים מהנהר המתוק והזך. המשרת הנאמן אכן ביצע מצוותה ותיכף רכן ולקט מעט מים והגישם לפיה. הנסיכה ברוב צימאונה לא חיכתה ותוך קימורה לו בשפתיים יבשות וסדוקות מעט החלה לפתע לצעוק אויה… אויה… המים אינם כשרים לשתיה בכלל. והנה שאלה: המשרת הגיש לנסיכה מים הכי טובים לשתיה בעולם, והנסיכה אכן שתתה מהמים שהגיש לה. וכיצד אמרה דברה שהמים לא טובים לשתיה? ובכן אם לא תימצא התשובה הנה היא לפניכם: הכוס היתה מלוכלכת! הנסיך אמנם הגיש לנסיכה מים משובחים אך בכוס מלוכלכת. וכך גם חיינו, כוח הטבע הוא אך טוב ומטיב אך אנו מקבלים את ההטבות הפוגשות אותנו בכלי שאינו נקי או מתוקן. הווי אומר עם אגו עצמי שאינו מאפשר לאותה הנאה הבאה מהטבע להיות מורגשת כהנאה אלא ככאב או אי נעימות או כל רגשה לא נעימה.

זוכרים את המעגל? אז הנה, כשתשב במעגל ותלמד על איך בונים קשר נכון עם הזולת, תתחיל להרגיש מציאות של תענוגים גדולים שיד הדמיון אינה יכולה לתארם אליך. כן, ממש כך, ישנם אנשים שכל רגע בחייהם חווים תענוגים אדירים… רק משום והכוס, הכלי, שלהם נקי. והם מסבירים מהמעגל אליך. רוצה גם? פיתחו את ספרי הקודש הנכון ושתו את מי החיים.